Úvod Aktuality Etická linka

Etická linka

Etická linka

4. srpen 2021

Dodržování právních předpisů, pravidla morálky, etiky a poctivého obchodního styku je pro společnost Královéhradecká provozní, a.s. při výkonu jejích každodenních činností důležité.

Proto byla zřízena tato Etická linka, prostřednictvím které je možné podat oznámení neetického nebo protiprávního jednání. Všechna oznámení budou předána pověřenému compliance officerovi, osobě, která oznámení prošetří a v případě zjištění porušení pravidel budou přijata opatření k nápravě. Informaci o prošetření pošle compliance officer oznamovateli, je-li mu znám.  

Linka není určena pro ohlašování mimořádných událostí (např. havárie, požáry, nehody, pracovní úrazy, atd.), k řešení problémů v rámci běžného obchodního styku, reklamací nebo k vyřizování osobních sporů mezi zaměstnanci.

Otevírací doba zákaznického centra

Od 22. 2. 2021 je zákaznické centrum Královéhradecké provozní, a.s. znovu otevřeno pro veřejnost.

pondělí 8h-17h
úterý 8h-14h
sředa 8h-17h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11h
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

 

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky