Úvod Aktuality Informace pro zákazníky

Informace pro zákazníky

Informace pro zákazníky

30. duben 2020

Zákaznická centra jsou znovu otevřena od 4.5.2020 v režimu přísných hygienických opatření.

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. oznamuje zákazníkům, že od 4.5.2020 jsou znovu otevřena zákaznická centra pro kontakt se zákazníky v obvyklé otevírací době. Až do odvolání budou zákaznická centra však fungovat za předpokladu dodržení bezpečnostních hygienických podmínek.

  • Pokladny jsou již otevřeny. Nadále však preferujeme platby v bezkontaktním režimu (bankovní převody, platby na terminálech Sazky, složenky).
  • Do prostor zákaznického centra budou zákazníci vstupovat jednotlivě. Čekací doba neobjednaných zákazníků se tak může výrazně prodloužit nebo nemusí být obslouženi vůbec. Proto žádáme zákazníky, aby si pro větší pohodlí i bezpečnost předem rezervovali schůzku v rezervačním formuláři na našich webových stránkách.
  • Služby vyjadřování k technické dokumentaci jsou pro vás stále k dispozici - pro oboustrannou bezpečnost preferujeme žádosti v elektronické podobě (formuláře naleznete na webových stránkách společnosti). V případě potřeby osobní návštěvy se, prosím, předem domluvte na telefonním čísle 737 243 948
  • Vstup do prostor společnosti je možný pouze se zakrytím úst a nosu, u vchodu je k dispozici dezinfekce. Prosíme zákazníky, aby respektovali pokyny pracovníků KHP.

Ostatní poskytované služby poskytujeme bez omezení. K objednání využijte Formuláře on-line na našich webových stránkách www.khp.cz

K vyřízení Vašich požadavků využijte také, prosím, zákaznické linky 841 11 12 13 a 601 273 273 nebo email mailto:info@khp.cz.

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Jednoduchým vyplněním formuláře si o něj můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

841 11 12 13

601 273 273

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky