Úvod O společnosti Kariéra Hledáme vodárenského dělníka

Hledáme vodárenského dělníka

8. únor 2021

Královéhradecká provozní hledá nového kolegu na pozici vodárenský dělník na středisko Nový Bydžov. Nabízíme 6týdnů dovolené, stravenky. Nástup dohodou.

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:     Vodárenský dělník

SPOLEČNOST:                           Královéhradecká provozní, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:           Nový Bydžov

PRACOVNÍ POMĚR:                   37,5 hodin

SMLUVNÍ VZTAH:                       Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

DATUM NÁSTUPU:                    dohodou

BENEFITY:                                  6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace

Pracovní náplň

  • Obsluha vodárenských zařízení (úpraven vod, čerpacích stanic a vodojemů)
  • Vizuální kontrola činnosti technologických zařízení
  • Základní údržba a čištění vodohospodářských objektů a provádění chlorování vodovodních řadů

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu

Požadujeme

  • Vzdělání vyučen nebo vyšší
  • Řidičský průkaz skupiny B (C výhodou)
  • Manuální zručnost a schopnost práce v kolektivu
  • Spolehlivost a samostatnost při plnění úkolů
  • Strojnický průkaz výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj strukturovaný životopis elektronicky na email jitka.zoubkova@khp.cz nebo poštou na adresu: Královéhradecká provozní a.s., personální útvar, Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na adrese www.khp.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju-gdpr/zasady-zpracovani-osobnich-udaju/

Obnovení zákaznických služeb

Od 22. 2. 2021 je zákaznické centrum Královéhradecké provozní, a.s. znovu otevřeno pro veřejnost.

pondělí 8h-15h
úterý 8h-14h
sředa 8h-15h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky