Úvod O společnosti Kariéra Technik měření na vodohospodářské síti

Technik měření na vodohospodářské síti

3. srpen 2022

Královéhradecká provozní hledá nového kolegu na pozici technika měření na vodohospodářské síti. Nabízíme 6 týdnů dovolené, stravenky a další zajímavé benefity. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň

  • Provádění měření hydraulických veličin
  • Instalace a servis měřící techniky
  • Parametrizace telemetrických jednotek
  • Zpracování naměřených dat a informací z měření
  • Návrhy a realizace opatření
  • Provádění analýz prostřednictvím matematických modelů VH sítí a jejich správa

 Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • výborná znalost práce na PC (Excel, Word)
  • praxe a odborné znalosti na obdobné pozici výhodou (vyhlášky, zákony a nařízení týkající se problematiky vod, metrologie, znalost vyhlášky č. 324/1990 Sb., principů odvodnění urbanizovaných území, znalost hydrauliky proudění kapalin, principů měření průtoků, hladin a srážek a principů v odvodňovací technice)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a odpovědnost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis elektronicky
na email jitka.zoubkova@khp.cz nebo poštou na adresu: Královéhradecká provozní a.s., personální útvar,
Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na adrese https://www.khp.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju-gdpr/zasady-zpracovani-osobnich-udaju/.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
sředa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky