Úvod O společnosti Kariéra VAK HK, a.s. hledá technika oddělení vodohospodářského rozvoje

VAK HK, a.s. hledá technika oddělení vodohospodářského rozvoje

4. březen 2021

Vodovody a kanalizace Hradec Králové hledají nového kolegu na pozici technik oddělení vodohospodářského rozvoje.

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:            TECHNIK ODDĚLENÍ VODOHOSPODÁŘSKÉHO ROZVOJE

SPOLEČNOST:                                  Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:                 Hradec Králové - ulice Víta Nejedlého 893

PRACOVNÍ POMĚR:                         37,5 hodin týdně

SMLUVNÍ VZTAH:                             pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

DATUM NÁSTUPU:                           možný ihned

Pracovní náplň:

  • Vyjadřování se k projektovým dokumentacím vodovodů, kanalizací a jiných staveb
  • Jednání s projektanty a stavebníky za účelem dodržení technických standardů vodovodů a kanalizací společnosti
  • Poskytování informací žadatelům k sítím vodovodu a kanalizace

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru s preferencí zaměření na vodní stavby
  • Znalost práva – stavební zákon, vodní zákon, zákon o vodovodech a kanalizacích, katastrální zákon, občanský zákoník
  • Práce na PC - MS Office (Word, Excel), uživatelská znalost dalších běžných aplikací
  • Schopnost orientovat se v projektových dokumentacích a geografickém informačním systému
  • Pracovní zkušenost s projektováním vodohospodářských staveb, s výkonem referenta stavebního (vodoprávního) úřadu nebo s řízením staveb
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatné myšlení, spolehlivost, schopnost týmové práce, dobrá znalost pravopisu českého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu silné akciové společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis elektronicky na email jan.vlcek@vakhk.cz, do datové schránky vk5ciic nebo poštou na adresu: Vodovody a kanalizace Hradec Králové a.s., Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.

Žádost o zaměstnání lze podat do 31.3.2021.

Otevírací doba zákaznického centra

Od 22. 2. 2021 je zákaznické centrum Královéhradecké provozní, a.s. znovu otevřeno pro veřejnost.

pondělí 8h-17h
úterý 8h-14h
sředa 8h-17h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11h

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky