Úvod O společnosti PODPORUJEME Minigranty pomáhají

Minigranty pomáhají

27. červen 2012

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. v letošním ročníku MiNiGRANTů podpořila rekordní počet projektů. Nadační fond Veolia v letošním roce rozdělil mezi zaměstnance skupiny více než 4 miliony korun na veřejně prospěšné projekty. MiNiGRANTY jsou projektem, ve kterém zaměstnanci společností Veolia mohou žádat o příspěvek na aktivity, na kterých se ve svém volném čase podílejí.

V královéhradeckém regionu naše společnost spolu s Nadačním fondem Veolia finančně pomůže 12 projektům v celkové výši 300 000Kč, jeden projekt pak bude podpořen materiálně.

Konkrétně bude v regionu podpořena například obnova tůně v Šedivinách v Orlických horách, z finančních prostředků si Dětské centrum Veská koupí pračku se sušičkou, ale také třeba pardubické Tyflocentrum bude mít možnost na nové tiskárně tisknout časopis Kukátko. Neméně zajímavou finanční podporou je také příspěvek na opravu varhan v kostele sv.Stanislava v Sendražicích.Za všechny uvádíme alespoň některé z nich:

Voda pro skautské tábory                          www.skauthk.cz

Obnova tůně v Šedivinách                          www.jiraskuvkraj.cz

Nákup pračky                                   www.dcveska.cz

Zažít dobrodružství                                        www.vcp.spjf.cz

Ekologické výukové programy                  www.stuz.cz

Život v zahradě                                www.vydry.org

Multifunkční zařízení                                    http://www.tcpce.cz/

Koloběžky pro žáky s mentálním postižením    www.specialnihk.cz

Ochrana dětí ve sportovním areálu                       www.trebes.cz

Oprava varhan v kostele sv.Stanislava v Sendražicích  

 

MiNiGRANTY VEOLIA 2012

Přehled poskytnutých MiNiGRANTŮ a jejich dobromanů z Veolia Environnement je k dispozici na: http://www.nfveolia.cz/projekty/socialni-projekty/minigranty-veolia/minigranty-veolia-2012/

Dobrovolníci na www.nfveolia.cz - novinky a inspirace

V jubilejním ročníku MiNiGRANTŮ se Nadační fond Veolia postaral na svém webu o několik novinek. K dispozici je všem zájemcům, kteří se chtějí dozvědět více, interaktivní mapa MiNiGRANTŮ 2008 až 2011. Mapa se stává stálou – každoročně aktualizovanou - součástí webu, v níž je možné najít všechny dosud podpořené projekty http://www.nfveolia.cz/projekty/mapa/ Nově lze také shlédnout sérii videodokumentů, věnovanou sedmi projektům podpořeným v roce 2011 http://www.nfveolia.cz/fotogalerie/videogalerie/, a jednomu dokumentu, který představuje program MiNiGRANTY www.nfveolia.cz/dokument. Ve větším rozsahu dokumentuje podporované projekty fotogalerie http://www.nfveolia.cz/fotogalerie/.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
sředa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky