Úvod Voda hrou Voda do škol

Voda do škol

Královéhradecká provozní, a.s. na začátku školního roku oslovila základní školy v královéhradeckém regionu s nabídkou instalace pítek pro děti. Jedná se o pítka, která dětem poskytují možnost natočit si „vodu z kohoutku“.

V první fázi jsme oslovili školy s návrhem spolupráce a možnosti instalace pítek ve školách. Osloveny nebyly jen školy z Hradce Králové, ale z celé námi zásobované oblasti. Nakonec byla pítka nainstalována na přibližně 20 základních školách v Hradci Králové, Novém Bydžově, Černilově, Třebechovicích pod Orebem, Libčanech, ale třeba také v Hlušicích.

Během října a listopadu docházelo k samotné instalaci, kterou zajišťovala hradecká společnost HK Plus s r.o., která je zároveň dodavatelem přístrojů a která se nemalou měrou na celém projektu podílí.

A jaké jsou první reakce škol, které pítka používají: „nabídne žákům čerstvou vodu z kohoutku, zaručí pitný režim“; „myšlenka projektu je chvályhodná a správná“; „díky instalaci pítka vedeme žáky k šetření s vodou, uvědomují si i zlepšenou kulturu používání vody“.

 

Otevírací doba zákaznického centra

Od 22. 2. 2021 je zákaznické centrum Královéhradecké provozní, a.s. znovu otevřeno pro veřejnost.

pondělí 8h-17h
úterý 8h-14h
sředa 8h-17h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11h
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

 

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky