Úvod Voda hrou Voda do škol

Voda do škol

Královéhradecká provozní, a.s. na začátku školního roku oslovila základní školy v královéhradeckém regionu s nabídkou instalace pítek pro děti. Jedná se o pítka, která dětem poskytují možnost natočit si „vodu z kohoutku“.

V první fázi jsme oslovili školy s návrhem spolupráce a možnosti instalace pítek ve školách. Osloveny nebyly jen školy z Hradce Králové, ale z celé námi zásobované oblasti. Nakonec byla pítka nainstalována na přibližně 20 základních školách v Hradci Králové, Novém Bydžově, Černilově, Třebechovicích pod Orebem, Libčanech, ale třeba také v Hlušicích.

Během října a listopadu docházelo k samotné instalaci, kterou zajišťovala hradecká společnost HK Plus s r.o., která je zároveň dodavatelem přístrojů a která se nemalou měrou na celém projektu podílí.

A jaké jsou první reakce škol, které pítka používají: „nabídne žákům čerstvou vodu z kohoutku, zaručí pitný režim“; „myšlenka projektu je chvályhodná a správná“; „díky instalaci pítka vedeme žáky k šetření s vodou, uvědomují si i zlepšenou kulturu používání vody“.

 

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Jednoduchým vyplněním formuláře si o něj můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

841 11 12 13

601 273 273

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky