Úvod Média Tiskové zprávy Archiv TZ Tiskové zprávy 2009 Kohoutkovou, prosím!

Kohoutkovou, prosím!

13. říjen 2009

(tisková zpráva, 13.10.2009)

Společnost Veolia Voda Česká republika připravila pro restaurace projekt pod názvem „Čerstvá kohoutková? Stačí říct!“ Dnes se k tomuto projektu přidává i společnost Královéhradecká provozní, a.s.

Cílem projektu je podpořit nabídku „kohoutkové“ v restauracích a kavárnách, zlepšit image vody z kohoutku. Gastronomické podniky, které začnou vodu z kohoutku servírovat, získají od společnosti Královéhradecká provozní, a.s. originální karafy na vodu od českých designérů Daniela Prišče nebo Jiřího Pelcla. Do projektu se mohou zapojit gastronomické podniky z měst a obcí, ve kterých vodovody a kanalizace provozují společnosti skupiny Veolia Voda. Podniky, které se do kampaně zapojí, získají také informační materiály a mediální podporu. Jejich kontakty budou umístěny na webových stránkách www.kohoutkova.cz, dostanou možnost nést speciální označení v podobě samolepky.

V Hradci Králové se jako první do tohoto projektu zapojuje kavárna kina Centrál, ve které „kohoutková“ není žádnou novinkou.

„Zájem o možnost nabídnout hostům vodu z kohoutku v originálním nádobí zaznamenáváme už i z dalších restaurací v Hradci Králové,“ doplňuje Veronika Bergrová, tisková mluvčí společnosti.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
sředa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky