Úvod Voda hrou

Voda hrou

Rybářské závody 2021032Společnost Královéhradecká provozní, a.s., člen skupiny Veolia přispívá k vytváření vztahu dětí k životnímu prostředí a připravuje různé výchovně - vzdělávací programy.

V současné době k těmto účelům využívá interaktivní expozice o vodárenství VODOVODOV. Prostory expozice se nachází přímo v areálu hradeckých vodáren na adrese Víta Nejedlého 893 v Hradci Králové v budově, v níž je umístěna i úpravna vody Orlice, v prostorách dnes již nepoužívaného vápenného hospodářství. 

Celá expozice je hravým prostorem, který přibližuje a představuje dětem i veřejnosti vodu v mnoha jejich formách a podobách, vodu v přírodě, vodu v průmyslu i historii hradeckého vodárenství. Snoubí se zde moderní technologie s přírodou a slouží nejen veřejnosti, ale i jako vzdělávací prostor pro zaměstnance společnosti. 

Královéhradecká provozní, a.s. pravidelně také pořádá Dny otevřených dveří jindy pro veřejnost nepřístupných objektů, na kterých se široké veřejnosti snaží příblížit celý proces výroby pitné vody i jejího čištění před navrácením zpět do přírody.

Vodovodov_web-75

Otevírací doba zákaznického centra

 

pondělí 8h-17h
úterý 8h-14h
sředa 8h-17h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11h
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

 

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky