Úvod Média Tiskové zprávy Testování zaměstnanců na koronavirus probíhá již od února

Testování zaměstnanců na koronavirus probíhá již od února

1. březen 2021

Pravidelné samotestování zaměstnanců Královéhradecká provozní, a.s. na koronavirus probíhá již od února

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. (KHP) nečeká na usnesení vlády a testování svých zaměstnanců provádí již od února. Zaměstnanci se samotestují antigenními testy pro rychlou diagnostiku a zamezení komunitního přenosu ve firmě vždy každou neděli před začátkem pracovního týdne.

„Cílem je nejenom předejít šíření viru na našich pracovištích, ale především udržet vysoký standard služeb našim zákazníkům. O samotestování zaměstnanců rozhodl náš krizový štáb. Nemohli jsme dále čekat, protože jsme to především my, kdo jsme odpovědní za zásobování pitnou vodou. Toto testování nám již odhalilo několik bezpříznakových případů zaměstnanců s nákazou koronavirem a potvrdilo tak svoji důležitost“, vysvětlil provozní ředitel KHP Tomáš Hosa.

Vedení vodárenské společnosti také distribuovalo mezi své zaměstnance balíčky se zásobou respirátorů a roušek. „Všem zaměstnancům jsme vyjádřili upřímný obdiv za respektování a dodržování hygienických opatření. Už rok máme nastavena velmi přísná pravidla a dokázali jsme tak udržet dodávky pitné vody a čištění odpadních vod bez zakolísání a výpadků. Je to vizitka především našich zaměstnanců, jakým způsobem dokáží zmobilizovat svoje síly a tuto nelehkou situaci zvládnout“, vzkázal generální ředitel KHP Jakub Hanzl.

Samotestování je povinné pro všechny zaměstnance vyjma těch, kteří již v průběhu posledních 90ti dní prokazatelným způsobem COVID-19 prodělali.

Otevírací doba zákaznického centra

Od 22. 2. 2021 je zákaznické centrum Královéhradecké provozní, a.s. znovu otevřeno pro veřejnost.

pondělí 8h-17h
úterý 8h-14h
sředa 8h-17h
čtvrtek zavřeno
pátek 8h-11h
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

 

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky