Úvod O společnosti PODPORUJEME

PODPORUJEME

Prostřednictvím výchovně vzdělávacích soutěží se společnost snaží vést zejména děti k zodpovědnému chování k životnímu prostředí.

Dlouhodobě se společnost snaží komunikovat s veřejností při Dnech otevřených dveří. 

V podzimních měsících roku 2011 společnost podpořila pití vody z kohoutku také v základních školách regionu. Finančně podpořila a tak umožnila instalaci 20 pítek v základních školách.

 

Společnost se spolu s Českým svazem ochránců přírody zapojila do projektu Podpora biodiverzity na provozovaných objektech. V rámci zvýšení biodiverzity byly v areálu společnosti nainstalovány budky pro ptactvo, čmelákovníky a hmyzí domečky.

Prostřednictvím projektu Čerstvou kohoutkovou? Stačí říct! podporujeme i nadále pití vody z kohoutku v restauracích královéhradeckého regionu.

 

Spolu s Nadačním fondem Veolia mají zaměstnaci možnost získat finanční podporu "MiNiGranty" pro projekty, na nichž se aktivně podílejí ve svém volném čase.

Dlouhodobě je společnost partnerem kulturního, sociálního i sportovního života v celém regionu .

 

 

 

Vraťme vodu přírodě

Vraťme vodu přírodě

3. červen 2020

Pomáháme chránit cenné přírodní lokality v České republice.

Voda pro Afriku pomůže letos už podesáté

3. leden 2020

Projekt Voda pro Afriku Nadačního fondu Veolia pomůže letos už podesáté. Hlavním partnerem projektu a zároveň realizátorem pomoci je česká nezisková organizace Člověk v tísni.

Voda pro Afriku má letos sílu lva

Voda pro Afriku má letos sílu lva

13. listopad 2018

Se začátkem listopadu spustil Nadační fond Veolia tradiční benefiční prodej dárkových předmětů, jehož 100% výtěžek přispěje k zajištění lepšího přístupu k pitné vodě v další lokalitě jižní Etiopie.

Voda pro Afriku pomáhá už po osmé

Voda pro Afriku pomáhá už poosmé

15. listopad 2017

I letos si mohou zájemci koupit krásné dárky a zároveň usnadnit přístup k pitné vodě obyvatelům další lokality v jižní části Etiopie.

Aby svět nebyl jen pro mladé

Aby svět nebyl jen pro mladé

13. listopad 2015

SENIOŘI  POTŘEBUJÍ  PODPORU  
Nadační fond Veolia na to reaguje svým novým programem nazvaným Stále s úsměvem – Aktivně po celý život.

Minigranty pomáhají

27. červen 2012

Společnost Královéhradecká provozní, a.s. v letošním ročníku MiNiGRANTů podpořila rekordní počet projektů. Nadační fond Veolia v letošním roce rozdělil mezi zaměstnance skupiny více než 4 miliony korun na veřejně prospěšné projekty. MiNiGRANTY jsou projektem, ve kterém zaměstnanci společností Veolia mohou žádat o příspěvek na aktivity, na kterých se ve svém volném čase podílejí.

Cena Křesadlo 2011

Cena Křesadlo 2011

27. duben 2012

Hledáme dobrovolníky roku 2011. Cena Křesadlo je možností ocenit "obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci" v regionu východních Čech.

Střeva měst

Střeva měst

27. duben 2012

Výstava představující kanály v kulturních a civilizačních souvislostech je umístěna v Muzeu východních Čech v Hradci Králové do 6.5.2012.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
středa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky