Úvod O společnosti Zpracování osobních údajů (GDPR)

Zpracování osobních údajů (GDPR)

Ochrana osobních údajů našich zákazníků, zaměstnanců, kontaktních osob dodavatelů, uchazečů o zaměstnaní, všech fyzických osob vstupujících do prostor monitorovaných kamerovým systémem a osob jiným způsobem evidovaných při vstupu do objektů či areálů naší společnosti je pro nás prioritou, proto jsme pro vás připravili v této části komplexní informace zpracování a ochraně osobních údajů.

Především zde naleznete Zásady zpracování osobních údajů pro jednotlivé kategorie subjektů údajů, jejímž prostřednictvím vám chceme poskytnout informace o tom, jakým způsobem shromažďujeme, zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje, a o vašich právech a způsobu, jakým je můžete uplatnit.

V další části jsou uvedeny formuláře Žádostí o uplatnění práv subjektů údajů  v editovatelném formátu pro snadné a úplné naplnění vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů.  

V poslední části jsou uvedeny vzorové Souhlasy se zpracováním osobních údajů pro situace, kdy je získání souhlasu nezbytné pro zpracování osobních údajů.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
středa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky