Úvod O společnosti Zpracování osobních údajů (GDPR)

Zpracování osobních údajů (GDPR)

Ochrana osobních údajů našich zákazníků, zaměstnanců, kontaktních osob dodavatelů, uchazečů o zaměstnaní, všech fyzických osob vstupujících do prostor monitorovaných kamerovým systémem a osob jiným způsobem evidovaných při vstupu do objektů či areálů naší společnosti je pro nás prioritou, proto jsme pro vás připravili v této části komplexní informace zpracování a ochraně osobních údajů.

Především zde naleznete Zásady zpracování osobních údajů pro jednotlivé kategorie subjektů údajů, jejímž prostřednictvím vám chceme poskytnout informace o tom, jakým způsobem shromažďujeme, zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje, a o vašich právech a způsobu, jakým je můžete uplatnit.

V další části jsou uvedeny formuláře Žádostí o uplatnění práv subjektů údajů  v editovatelném formátu pro snadné a úplné naplnění vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů.  

V poslední části jsou uvedeny vzorové Souhlasy se zpracováním osobních údajů pro situace, kdy je získání souhlasu nezbytné pro zpracování osobních údajů.

Uzavření Zákaznického centra od 18.1.2022

vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace výskytu COVID-19 

od 18. 1. 2022 až do odvolání bude Zákaznické centrum v Hradci Králové preventivně UZAVŘENO pro osobní kontakt se zákazníky.

 

  • Všechny své služby poskytuje i nadále v bezkontaktním režimu.
  • Uzavřeny budou i pokladny a nebude přijímána žádná hotovost.
  • Platby je nutné realizovat jen v bezkontaktním režimu.

Na webových stránkách www.khp.cz jsou k dispozici potřebné formuláře a kontakty.

 

K vyřízení Vašich požadavků využijte, prosím, zákaznické linky 841 11 12 13 a 601 273 273 nebo email info@khp.cz.

 

Případně Vaše požadavky zasílejte poštou na adresu Královéhradecká provozní, a.s., Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.

 

Děkujeme za pochopení!

 

Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

 

Nový Bydžov - kontakt

495 490 320

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky