Úvod Vše o vodě Často kladené dotazy Možnosti placení vyúčtování

Možnosti placení vyúčtování

23. září 2008

 

Poštovní inkaso SIPO

Platí v podstatě stejná pravidla jako u placení záloh. Protože podklady pro inkaso se předávají České poště s přibližně 20-ti denním předstihem, probíhá inkaso následující měsíc po fakturaci.

Inkaso z účtu

aké zde platí totéž, co pro placení záloh. Pokud omezíte výši inkasa nastavením limitu, volte částku s rezervou, protože pokud bude doplatek vyšší než limit, nebude inkaso provedeno. Stejně jako u záloh na povolení inkasa do banky neuvádějte žádný variabilní symbol, neboť každý rok bude mít faktura jiný.

Převodní příkaz

V tomto případě Vám bude vystavena a zaslána faktura, kterou můžete uhradit na převodem z účtu nebo hotově na pokladně KHP a.s. Jako variabilní symbol platby se uvádí variabilní symbol dokladu.

Terminál SAZKA

Platba probíhá na základě čárového kódu na předpisu vyúčtování , nebo zálohy, načteného na trerminálech SAZKA. (nefunguje na terminálech umístěných na České poště). Pokud není čárový kód čitelný, lze zadat do terminálu ručně číselný kód uvedený pod čárkovým kódem.

Poštovní složenka typu A

V novém systému není podporovaná, ve výjimečných případech lze zaplatit poštovní složenkou, kterou si vyplníte na přepážce České pošty. Jako variabilní symbol platby se uvádí variabilní symbol dokladu.

Otevírací doba zákaznického centra

pondělí

8 - 17
úterý 8 -14
sředa 8 - 17
čtvrtek zavřeno
pátek 8 - 11
 
Vyjadřovací služba

Stavíte nebo rekonstruujete? Potřebujete zákres existence vodohospodářských sítí? Potřebujete vyjádření k projektové dokumentaci pro územní řízení nebo vyjádření k  projektové dokumentaci pro stavební řízení?Jednoduchým vyplněním formuláře si o ně můžete zažádat.

Důležité kontaky

Zákaznické linky:

601 273 273

841 11 12 13

Napište nám

Hlášení odečtů: formulář

Rezervace schůzky